telefon QR

Turniej Tenisa Stołowego

wielkość:

W dniu 16.01.2024 odbyły się  XVIII MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

W turnieju wzięło udział 32 chłopców i 4 dziewczęta .Wśród chłopców obowiązywał system pucharowy, natomiast wśród dziewcząt każdy z każdym. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Dominika Maj z kl. IV TO  przed Konewecką Oliwią z kl.1 TO , trzecie miejsce zajęła Aleksandra Kasprzyk z kl.IV TO ,czwarte miejsce zajęła Amelia Czekalska z kl.1 TO.

Wśród chłopców  najlepszym okazał się Krystian Kłębek z kl.ILO , który w finale pokonał Dawida Chatysa z kl. III TB, trzecie miejsce zajął Sebastian Spaczyński z kl. 4TB ,